درباره ما

شرکت حسابداری و مالیاتی سفیر حساب

شرکت سفیر حساب در سال ۱۳۹۸ به مدیریت آقای عرفان ربیعی با هدف ارائه خدمات و مشاوره های تخصصی باکیفیت و در راستای نیازهای کسب و کار شما تاسیس گردید.

این شرکت تاکنون توانسته با تکیه بر تجارب و سوابق ۳۲ ساله مدیران و تیم متخصص و جوان خود، بیش از ۱۷۰ پروژه مالیاتی موفق را در رزومه خود جای دهد و افتخار همکاری با بیش از ۳۰ شرکت در زمینه های مختلف بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری را دارد.

رسالت این مجموعه ارائه بهترین خدمات و مشاوره برای مسیر پر پیچ و خم کسب و کار شماست و تمامی فعالیت های این مجموعه بر پایه امانت داری اطلاعات شما می باشد.

۳ دلیل مهم برای انتخاب سفیر حساب

پرونده مالیاتی

پیگیری پرونده های مالیاتی

مشاوره اختصاصی

مشاوره اختصاصی

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

اهداف ما

هدف ما این است که بتوانیم به تمامی صاحبان کسب و کار کمک کنیم تا مالیات کم تری پرداخت کنند اما تمام این کارها را به صورت قانونی با تکیه بر دانش و تجربه ۳۲ ساله خود بدون حتی کوچک ترین مشکلی برای شما انجام می دهیم. سفیر حساب در کنار شماست تا تمامی مشکلات مالیاتی شما را از بین ببرد.

شعار سفیر حساب

سفیر حساب، سفیر امین شما در امور مالی و مالیاتی. یکی از مهم ترین اهداف متخصصان حاضر در سفیر حساب کسب تخصص و تجربه در زمینه مالیاتی است تا بتواند بدون کوچک ترین مشکلی تمام امور مالی و مالیاتی شما را حل کند. تا به امروز توانسته اسم برای اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری راه را هموار سازیم و در این مسیر تنها از مشاوران و متخصصان مجرب و با تجربه کمک گرفته ایم.

رسالت ما بر این است که بتوانیم چراغ راه شما در مسیر پر فراز و نشیب کسب و کار خود باشید و با خیال آسوده مسائل مالی و مالیاتی خود را به ما بسپارید و بدانید که بهترین اتفاقات در انتظار شما خواهند بود.

شعار سفیر حساب