خدمات مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت

اگر بخواهیم از تاثیرات مثبت داشتن استراتژی و برنامه ساماندهی شده برای شرکت و کسب و کار بگوییم، باید یک کتاب چاپ کنیم اما خلاصه آن را در این مطلب توضیح خواهیم داد. خدمات مشاوره مدیریت امروزه بسیار پر رنگ تر شده است تا جایی که تمامی سازمان ها برای گسترش حرفه خود از یک مشاور مدیریت کمک می گیرند. مشاوره مدیریت می تواند سبب تحول کسب و کارتان شود و سفیر حساب با خدمات جامع و کامل خود در این زمینه، مسیر رشد سازمان شما را هموار می سازد.

گام های مشاوره مدیریت کدام است؟

شرکت سفیر حساب برای گرفتن بهترین نتیجه، خدمات مشاوره مدیریت خود را به چندین گام مختلف تقسیم بندی می کند که تمامی این اقدامات در نهایت سبب بهبود عملکرد و رسیدن به هدف سازمان مورد نظر می شود. هر پروژه ای برای رسیدن به موفقیت باید به صورت دقیق برنامه ریزی و اجرا شود و استفاده از خدمات مشاوره مدیریت را می توان به عنوان یکی از مهم ترین   پایه های موفقیت یا شکست کسب و کار به شمار آورد. از جمله این گام ها شامل:

ارزیابی؛ اولین و مهم ترین گام

ارزیابی کلی و شناسایی وضعیت کنونی سازمان مهم ترین گام برای شروع کار است. شرکت سفیر حساب با جمع آوری تمام اطلاعات مرتبط با کسب و کار شما بهترین و کامل ترین ارزیابی را خواهد داشت.

شناسایی مشکلات

پس از آن که ارزیابی اولیه کسب و کار به پایان برسد، بی شک مشکلات بسیار زیادی نمایان می شوند که نیاز به یک استراتژی خوب و قوی برای حل آن ها است. همانطور که با فهمیدن یک سوال ۵۰ درصد مسیر را برای حل آن طی کرده اید، با شناسایی مشکلات نیز نصف راه موفقیت کسب و کارتان را طی خواهید کرد.

برای اینکه درصد موفقیت در پروژه های مرتبط با مشاوره مدیریت افزایش پیدا کند، سه فرایند کلی پیاده سازی شده و کنترل می گردد و عدم توجه به یکی از آن ها، تاثیرات منفی روی دیگر فرایندها خواهد داشت.

این فرصت استثنایی رو از دست نده!!!

۳۷ دقیقه مشاوره رایگان تلفنی از ما بگیر
 • تعیین اهداف کلی سازمان

داشتن اهداف کوتاه و بلند مدت نه تنها برای مشاوره مدیریت، بلکه برای هر اموری جزو واجبات آن تلقی می شود. زمانی که به کمک یک مشاوره مدیریتی اهداف خود را مشخص می کنید، تمامی اقدامات شما جهت خاصی می گیرند و انرژی مربوط به منابع شما هیچ گاه هدر نمی رود؛ بنابراین اولین وظیفه یک مشاور مدیریت تعیین اهداف و تغییر نگرش صاحبان کسب و کار است.

جمع آوری اطلاعات
 • تحقیق و جمع آوری اطلاعات

داشتن اطلاعات کافی از کسب و کار، یکی از مهم ترین پیش نیازها برای ارائه خدمات مشاوره مدیریت است. یک مشاور مدیریتی برای اینکه بتواند تحقیقات خود را آغاز کرده و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کند، باید پاسخ برخی سوالات را داشته باشد که برای رسیدن به آن ها از روش های گوناگونی مانند مصاحبه، طرح پرسشنامه و… کمک می گیرد. در این میان تمامی مشارکت کنندگان باید سعی کنند نهایت صداقت را به خرج داده و تمامی سوالات را با دقت پاسخ دهند تا راه را برای مشاوران مدیریت هموارتر کنند.

 • پیاده سازی عملیاتی راهکارها

تمامی نتایج مربوط به دو گام پیشین، به این مرحله وابسته است؛ چراکه جمع آوری اطلاعات بدون هیچ اقدام عملی، نتیجه ای در بر نخواهد داشت. پیاده سازی عملیاتی راهکارها از مهم ترین بخش ها در به ثمر رسیدن زحمات یک مشاور مدیریتی است. در این مرحله باید اطمینان حاصل شود که تمامی افراد درون سازمان تصمیمات درستی می گیرند و اقداماتشان با اهداف مشخص شده همسو می باشد.

چنانچه تمامی مراحل ذکر شده توسط یک مشاور مدیریتی خبره و آگاه به درستی انجام شود می تواند یک مسیر عالی را برای کسب و کارتان رقم بزند و خیال شما را از بابت چالش ها و مشکلاتی که در آینده پیش روی سازمان شما است، نجات دهد.

ریز خدمات مشاوره مدیریت در سفیر حساب

 • ارزیابی و بررسی مشکلات کسب و کار شما
 • هدف گذاری و چینش استراتژی
 • کمک به بهبود کسب و کار
 • افزایش درآمد و سود سازمان
 • تحلیل بازار
 • افزایش چرخه فروش
 • کمک به یافتن مشتریان بیشتر
 • آموزش به کارکنان جهت بهره وری بالاتر
 • آماده سازی سازمان برای مقابله با مشکلات و چالش ها

شرکت سفیر حساب آماده ارائه خدمات مشاوره مدیریتی برای بهبود کسب و کار است و این مجموعه با ارائه خدمات مالیاتی می تواند بهترین ها را برای کسب و کار شما رقم بزند.

برای دریافت مشاوره مدیریت از کجا شروع کنم؟

شما می توانید به ۲ طریق از مشاوره مدیریت سفیر حساب بهره ببرید:

راه های ارتباطی با ما

نیاز به مشاوره دارید؟ فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.